Noutati

AUDITORI ai Sistemelor de management al calităţii, mediului şi sănătăţii şi securităţii în muncă SR EN ISO 9001: 2015, SR EN ISO 14001: 2015, SR ISO 45001:2018 SR EN ISO 19011:2018

MISCAREA ROMANA PENTRU CALITATE – MRC, Organism de evaluare a conformității acreditat de Organismul Național de Acreditare (RENAR), organizează in perioada 06-08 aprilie 2022 cursul:

AUDITORI ai Sistemelor de management al calităţii, mediului şi sănătăţii şi securităţii în muncă
SR EN ISO 9001: 2015, SR EN ISO 14001: 2015, SR ISO 45001:2018
SR EN ISO 19011:2018

STRUCTURA cursului este următoarea:
• Principii de management. Management integrat
• Structura şi cerinţele standardelor SR EN ISO 9001: 2015, SR EN ISO 14001: 2015 şi SR ISO 45001: 2018.
• Documentaţia sistemului de management al calităţii, mediului şi sănătăţii şi securităţii în muncă în conformitate cu cerinţele standardelor SR EN ISO 9001: 2015, SR EN ISO 14001: 2015 şi SR ISO 45001: 2018.
• Auditarea sistemelor de management al al calităţii, mediului şi sănătăţii şi securităţii în muncă conform cerinţelor standardului SR EN ISO 19011: 2018 (cu accent pe conceptul de gândire bazată pe riscuri – concept nou abordat și aprofundat în noua versiune ISO 19011)
-Coordonarea unui program de audit
-Efectuarea unui audit
-Rolul şi responsabilităţile auditorului
-Principii si metode de audit
-Competenţa și evaluarea auditorilor

DESFASURARE CURS: Cursul este în format audio-video, live, on-line (platforma GOOGLE MEET)
Este necesar ca fiecare participant să dețină un dispozitiv electronic de tip calculator sau telefon mobil, o conexiune bună la internet (opțional: căști și cameră web)

Solicitarile se transmit la adresele de e-mail mrcpersoane@gmail.com sau office@mrco.ro
Ne puteti contacta la numarul telefon 0747 192 234

AUDITORI ai Sistemelor de management al calităţii, mediului şi sănătăţii şi securităţii în muncă SR EN ISO 9001: 2015, SR EN ISO 14001: 2015, SR ISO 45001:2018 SR EN ISO 19011:2018 March 9, 2022

Pentru versiunea veche a websitului
This is default text for notification bar